Рукавне обладнання

До рукавного обладнання відносяться: головки з’єднувальні, сітка всмоктувальна, водозбирач рукавний, розгалуження рукавне, пожежні стволи.

З’єднувальні головки призначені для швидкого герметичного з’єднування пожежних рукавів, а також приєднання їх до рукавного обладнання.

В залежності від конструкції з’єднувальні головки існують п’яти типів:

рукавна

1. Головка напірна з’єднувальна рукавна (ГР-50, ГР-70, ГР-80)

 

заглушка

2. Пожежні головки-заглушки (ГЗН-50, ГЗН-70, ГЗН-80)

 

муфтові

3. Головка муфтова (ГМ-50, ГМ-70, ГМ-80)

 

цапкові

4. Головка цапкова (ГЦ-50, ГЦ-70, ГЦ-80)

 

перехідні

5. Головка перехідна/ перехідник Богданова (ГП 70х80, ГП 50х80, ГП 50х70)

 

Сітка всмоктувальна – призначена для захисту всмоктувальної лінії та порожнини насоса від попадання в нього сторонніх предметів, а також для утримання води у всмоктувальній лінії при короткочасній зупинці роботи насосу.

images

 

Водозбирач рукавний – призначений для збирання води з двох пожежних рукавів і підведення її в пожежний насос. Водозбарач рукавний використовують при заборі води з міської мережі водопостачання.

розгалудження

 

Розгалуження рукавне– призначене для розподілу потоку і регулювання кількості води чи розчину піноутворювача, що проходить через нього.

розгалудження

 

Стволи пожежні ручні призначені для формування і направлення струменю води для гасіння пожежі. В залежності від призначення стволи можуть створювати суцільну, розпилену струю води або сформувати водяну завісу.

- Стволи пожежні РС-50 - Призначені для створення та направлення суцільного струменя води для гасіння пожежі. Вони входять в комплект пожежних автомобілів, мотопомп та внутрішніх кранів.

рс-50000

 

- Стволи пожежні РС-50, РС-70 (алюмінієві) - Призначені для створення та направлення суцільного струменя води для гасіння пожежі. Вони входять в комплект пожежних автомобілів, мотопомп та внутрішніх кранів.

рс50 алюм

 

- Стволи пожежні РСК-50, Китай - Призначені для формування компактного або розпиленого струменя води, а також для перекриття потоку води.

рск 50 китай

 

- Стволи ручні РС 50.01 А - Призначені для створення та направлення суцільного струменя води для гасіння пожежі. Вони входять в комплект пожежних автомобілів, мотопомп та внутрішніх кранів.

50.01а

 

- Стволи пожежні ручні СРК-50, РСП-50, РСП-70 та РСКЗ-70 - Призначені для формування компактного або розпиленого струменя води, а також для перекриття потоку води, а ствол РСКЗ-70 також і для утворення захисної водяної завіси, що оберігає ствольщика від теплової радіації.

стволии

 

 

Напишіть нам

  • (не буде опубліковано)